Kongres "Rentowny Hotel"

VI edycja kongresu Rentowny Hotel już 23 maja w Warszawie!

Redakcja magazynu Biznes Hotel już po raz szósty zaprasza na Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. Podczas jednodniowej konferencji czeka na Was 5 merytorycznych prelekcji, eksperckie panele dyskusyjne i całodzienna wymiana branżowych doświadczeń.

Dlaczego powinniście przyjechać na VI Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych  i zyskać Certyfikat Uznania Branży Hotelarskiej?
Rentowny hotel to jedyny kongres w Polsce, dzięki któremu dowiesz się jak zachować rentowność swojego hotelu przy rosnących cenach energii i gdzie szukać obniżenia kosztów eksploatacji i dystrybucji oraz optymalizacji, które przełożą się na większy zysk hotelu.

Organizatorzy mają dla Was minimum sześć powodów dla których warto zjawić się 23 maja w warszawskich Złotych Tarasach:

  • Dowiecie się, jak zachować rentowność swojego hotelu przy rosnących cenach energii.
  • Poznacie pomysły na ograniczenie kosztów funkcjonowania stałych opłat Twojego obiektu.
  • Zainspirujecie się przykładami na ograniczenie ciągłej rotacji pracowników i zaczniecie odpowiednio dobierać personel już na etapie rekrutacji.
  • Przestaniecie obawiać się straty dochodów oraz gości niezadowolonych z przejściowych niedogodności podczas przeprowadzania remontu w obiekcie.
  • Nauczycie się, jak efektywnie sprzedawać  i skutecznie promować swój hotel.
  • Zobaczycie, jak rozwiązania od dostawców nowych technologii mogą wpłynąć na poprawę sytuacji z pracownikami, problemy z marketingiem i sprzedażą, czy ograniczyć koszty eksploatacji.

Nie czekajcie! Przyjedźcie i zobaczcie, jak sprawdzone sposoby wpłyną na wzrost rentowności Twojego hotelu. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.rentownyhotel.pl

Dla Naszych kontrahentów bonifikata w wysokości 15% przy zapisie u organizatora po podaniu hasła "4Hotels&Gastro"