Oferta szkoleń

Kierujemy naszą ofertę do obiektów gastronomicznych i hotelowych, dla których jakość stanowi najważniejszy wyznacznik funkcjonowania przedsiębiorstwa. Do obiektów, które nieustannie doskonalą swoje usługi, aby odbiorca końcowy, jakim jest gość, czerpał w pełni satysfakcję z dobrze wydanych pieniędzy na wypoczynek czy posiłek. Indywidualne podejście do każdego zlecenia szkoleniowego pozwala na utrzymanie wysokiej jakości świadczonej usługi, a także osiągania efektów edukacyjnych. Dlatego tak istotne jest, aby każde szkolenie było poprzedzone audytem.


Szkolenia dla personelu

Szkolenia Kelnerskie

To szkolenia jednakowo mające na celu nauczyć od podstaw zawodu Kelnerskiego pracowników firmy w tematyce standardów obsługi gości, ale również doskonalące dla już pracujących. Istnieje również możliwość dopasowania dodatkowych szkoleń z zakresu obsługi trudnych gości, a także w przedmiocie sprzedaży Kelnerskiej.

Szkolenia Barmańskie

Barman zawód lubiany przez osoby młode. Nasza oferta szkolenia jest skierowana zarówno do młodych początkujących adeptów i fanów tej profesji, ale również dla zawodowców. Poza klasycznym barmaństwem mamy możliwości doskonalenia techniki jednakowo w kierunku klasyki, freestyle-u, a także umiejętności związanej ze sztuką flair.

Barista

Kto nie chciałby posiąść umiejętności i wiedzy w tematyce przyrządzania najpopularniejszych napoi, jakim są kawy. Zarówno te na bazie mleka, ale i klasyczne. Nasi trenerzy baristyki doskonale radzą sobie z dzieleniem się wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie klasycznego przyrządzania kaw również z alternatywnymi metodami ich parzenia. Doskonalimy umiejętności także w profesji latte art.

Sommelier

Zawód dla najlepszych w branży, konieczność zdobycia obszernej wiedzy w tym kierunku powoduje, że specjalistami w tej dziedzinie zostają najlepsi. Nauczymy obszernej wiedzy o winie, technikach serwisu wina. Podniesiemy tym samym standard funkcjonowania lokalu na wysoki poziom.

Kucharz – szkolenia zawodowe i warsztaty kulinarne

Nasi trenerzy w dziedzinie kulinariów posiadają ogromne doświadczenie i sukcesy międzynarodowe w swoich specjalizacjach. Kilku z nich jest przedstawicielami Polskiej Reprezentacji Szefów Kuchni i Kucharzy reprezentujących Polskę w międzynarodowych konkursach kulinarnych. Swoje szkolenia dostosowują do oferty lokalu w oparciu o doświadczenia i trendy rynkowe. Każdy z nich wyspecjalizował się w kilku dziedzinach kuchni międzynarodowych. Szkolenia z mistrzami podnoszą jakość oferty lokalu, w którym wdrażają swoje dzieła kulinarne.

Tematyka szkoleń kulinarnych

Recepcjoniści

Dla obiektów noclegowych posiadamy w ofercie szkolenia zawodowe przygotowujące do zawodu od podstaw, ale również doskonalimy pracę personelu zatrudnionego w dziale recepcji. Zarówno w kierunku obsługi gości “trudnych”, ale również w kierunkach sprzedaży i obsługi systemów IT oraz OTA.

Szkolenia dla kadry zarządzającej

Od podstawowych profesji zawodowych związanych z zarządzaniem obiektami hotelowymi i gastronomicznymi po kompetencje miękkie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb obiektów i precyzyjnie opracowane programy szkoleniowe pozwalają na osiąganie coraz lepszych wyników zarządczych przez szkolone kadry w obiektach.

Szkolenia prawne

Szkolenia prowadzone przez adwokatów z doświadczeniem w reprezentacji podmiotów gospodarczych. Specjaliści w dziedzinie prawnej doskonalą i poszerzają wiedze inwestorów jak i kadr zarządzających z zagadnień prawnych związanych z działalnością hotelową i gastronomiczną.