kontakt@4gastro.euMobile 507 670 455

SHD

Konsulting i szkolenia

VOUCHER szkoleniowy 500 zł.

VOUCHER szkoleniowy 500 zł.

500.00 

VOUCHER szkoleniowy o wartości 500 zł. do wykorzystania na dowolne szkolenia otwarte organizowane przez firmę SHD Konsulting i szkolenia ważny do 31 marzec 2021 r.

Na stanie

SKU: VP/2020/500/SZ Kategoria:

Opis

VOUCHER SZKOLENIOWY,
CZYLI 
POMYSŁ NA PREZENT DLA PRACOWNIKA

Wielokrotnie na naszych szkoleniach menedżerskich poruszamy temat motywowania i nagradzania podwładnych. Zależy nam, aby nasi Kontrahenci mogli dysponować praktyczną i sprawdzoną wiedzą w tym obszarze, a także dysponować odpowiednimi narzędziami.

Chcąc dodatkowo rozszerzyć te narzędzia, przygotowaliśmy specjalny Voucher Szkoleniowy, który mogą Państwo wręczyć lub podarować wybranej osobie w firmie. Voucher upoważnia obdarowaną osobę do skorzystania z wybranego szkolenia otwartego, którego niniejszy Voucher dotyczy. Jednocześnie motywując i honorując,  wpłyną Państwo na budowę lojalności i przywiązania pracownika do organizacji. Dodatkowo, dzięki szkoleniu,  wzrosną kompetencje wybranej osoby, co przyczyni się do rozwoju całej firmy. Niezależnie od swoich funkcji związanych  z motywowaniem – Voucher Szkoleniowy to również świetny prezent dla prezesa, menedżera (np. szkolenie menedżerskie), lub nawet wybranego kontrahenta.


SPRAWDŹ AKTUALNIE ORGANIZOWANE SZKOLENIA


WARUNKI

  1. Voucher od chwili przygotowania ma 12 miesięczny okres ważności.
  2. Voucher można podarować dowolnie wybranej osobie – może to być również osoba, z poza Państwa firmy lub organizacji.
  3. Voucher zawiera w sobie indywidualnie nadany kod. Nie zawiera daty, miejsca oraz informacji organizacyjnych szkolenia.
  4. Na indywidualne życzenie możemy przygotować Voucher podarunkowy imienny zapakowany w specjalną kopertę odpowiednią do okoliczności.
  5. Voucher dostarczamy za pośrednictwem poczty tradycyjnej na wskazany adres pocztowy.

REALIZACJA

Osoba która dysponuje voucherem i chce zgłosić swoje uczestnictwo w wybranym terminie i miejscu szkolenia, może tego dokonać na dwa sposoby.
Loading...
Scroll Up
error: Treść chroniona prawami autorskimi !
Don`t copy text!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Zawartość strony jest niedostępna.
Proszę zezwolić na użycie przez nas ciasteczek poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" na pasku komunikatu

Wyjdź